#5 - Arlind Selimaj

#5 - Arlind Selimaj

0 0 about 1 month ago
Arlindi eshte tek te paret shqiptare, i cili eshte testuar dhe certifikuar me Level 1 nga CrossFit. Kete vit Arlindi do te testohet per Level 2 pas nje viti te nje stervitjeje rigoroze dhe teknike te permiresuar. Pervec sportit te CrossFit, ai gjithashtu menaxhon dy palestra zinxhir ne Tirane. Projekti i tij inspiron te sjelli Crossfit-in legal ne Shqiperi, te licensuar, me rregullat, me atmosferen dhe stilin e vertete te CrossFit. Faqen e palestres e gjeni ne Instagram me emrin: ... See More

Find us on Facebook

iAB member
Copyright 2019 - Spreaker Inc. a Voxnest Company - Create a podcast - New York, NY
Help